Image

Консультація у ID Clinic

Якщо у Вас виникли проблеми зi шкірою, турбує біль у хребті, маєте сумніви і питання щодо власного здоров’я і є необхідність більше дізнатися про підтримку гарної форми тіла? Для отримання професійних порад і рекомендацій, запишіться на прийом до нас в ID Clinic.

Під час консультації лікар:

• ретельно обстежує пацієнта;
• проводить діагностику захворювань;
• надає медичні рекомендації;
• складає план необхідного лікування.

Первинна консультація наших лікарів - це початок знайомства з медичним центром "I.D. Clinic". Ми допоможемо дізнатися про стан Вашого здоров'я та вирішити проблеми, які Вас турбують.

Онлайн консультація лікаря

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ

А ще у нас можна записатись на онлайн консультацію.
Варто лише заповнити форму і почекати дзвінка менеджера, потiм оплатити послугу і зв'язатись з лікарем. Важливо розуміти, що під час такої консультації Ви не отримаєте діагноз, а лише рекомендації та поради при тих чи інших скаргах.  Але така допомога буде ефективнішою від самолікування.
Поради спеціалістів вбережуть від помилок народної медицини і порад подруг, а найкраще те, що можна все організувати не виходячи з дому. Якщо є сумніви, лікар може рекомендувати Вам звернутись в екстрену медичну допомогу. Можна отримати рекомендації по лікуванню загострення хронічного захворювання, корекції дози ліків й почути що точно не варто робити і які ліки протипоказані.
Якщо для уточнення потрібен аналіз – лікар може порадити вам його, а потім прокоментувати результат.

Онлайн-оплата

Invalid Input
Invalid Input
Image

Наші спеціалісти

Записатися на консультацію

Після отримання заявки адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.

Будь ласка, заповніть обов'язкові поля.
Будь ласка, заповніть обов'язкові поля.
Будь ласка, заповніть обов'язкові поля.