Image

IPL ЛІКУВАННЯ

IPL - омолодження
IPL - омолодження
Термічний вплив широкосмугового імпульсного світла робить шкіру більш щільною, пружною і еластичною, викликає виражений ефект подтяжкі. Це відбувається за рахунок скручування волокон колагену і еластину під впливом тепла. Світлова хвиля поглинається структурами-мішенями (гемоглобіном судин, меланіном пігментних утворень) і при цьому не пошкоджує шкіру. В залежності від того, які саме проблеми необхідно вирішити, лікар вибирає необхідну довжину хвилі, тривалість і кількість імпульсів. Крім цього, під терміном «фотоомолодження» розуміють вирівнювання тону шкіри за рахунок усунення пігментних плям і дрібної судинної сітки (що є ознаками старіння і особливо фотостаріння шкіри). В цілому ефект «омолодження» помітний вже після першого сеансу, але для накопичення позитивних результатів потрібно курсове лікування (4-6 процедур в залежності від вираженості вікових змін).
При наявності судинних зірочок, пігментних плям або бажанні позбутися веснянок фотоомолодження можна проводити з 18 лет. Раннє фотоомолодження допоможе попередити появу перших зморшок, а з віком відтермінувати необхідність хірургічного втручання.
Під час процедури людина відчуває теплові імпульси. Після фотоомолодження може спостерігатися еритема (легке почервоніння) і набряк (буває дуже рідко) в обробленій ділянці. Період реабілітації - від однієї доби до тижня.
IPL- терапія - найефективніший спосіб боротьби з проявами фотостаріння. Рекомендується проходити курс фотоомолодження щоосені або взимку і тоді сонце не зможе додати вам зморшок, пігментних плям і судинних зірочок!

Протипоказання:
- гострі респіраторні захворювання;
- важкі соматичні захворювання;
герпес;
- онкологічні захворювання;
- підвищена світлочутливість;
- схильність до гіперпігментації.

ПРАЙС

ІPL ЛІКУВАННЯ /ФОТООМОЛОДЖЕННЯ

 Обличчя 

1200 грн

Обличчя та шия

1500 грн

Обличчя, шия та декольте 

2500 грн

Шия та декольте 

1500 грн

Кисті рук 

600 грн

Руки повністю 

900 грн

Фотовидалення сітки “метелика” обличчя

700 грн

Фотовидалення Пігментації

1 спалах

100 грн

Від 10 до 30 спалахів

1500 грн

Від 30 до 50 спалахів

2200 грн

Від 50 до 200 спалахів

4000 грн

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Після отримання заявки адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.

Пожалуйста, заполните обязательные поля.
Пожалуйста, заполните обязательные поля.