Лікування безпліддя

I.D.Clinic - Art of Medicine

Image
Лікування безпліддя

Послуги з лікування безпліддя в багатопрофільному медичному центрі I.D.Clinic

У медичному центрі I.D.Clinic фахівці з лікування безплідності консультують пари з питань запліднення, призначають необхідні лабораторні та діагностичні дослідження призначені для встановлення причин безплідності.

Пару починають досліджувати та лікувати в тому випадку, якщо жінка не застосовує жодних засобів запобігання вагітності і не може завагітніти протягом одного року. Дослідження обох партнерів розпочинається одночасно.

Деяким парам можуть допомогти медикаментозне або хірургічне лікування.

У тих випадках, коли згадане лікування є неефективним, застосовуються методи допоміжного запліднення: запліднення в тілі жінки, так звана внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ) та запліднення у пробірці (ЕКЗ).

У медичному центрі може бути призначена лікарська стимуляція, вимірювання дозрівання фолікул яєчників за допомогою ультразвуку. У разі успіху, вагітність можна спостерігати в стаціонарі.

В I.D.Clinic пара проходить діагностику щодо виявлення безпліддя, отримує призначення на лікарську стимуляцію, вимірювання дозрівання фолікул яєчників жінки, тощо.

Фахівці з лікування безплідності центру I.D.Clinic приділяють особливу увагу забезпеченню безпеки, таємності та конфіденційності пацієнта. Лікування проводиться відповідно до протоколів системи якості, використовується сучасне медичне обладнання та передові методи лікування.

Записатись на прийом

Після отримання заявки Адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Послуги
Фахівці
Анастасія Якушина
Анастасія Якушина
Оксана Дабабсех
Оксана Дабабсех
Image
Пн.-Пт.: 09:00-20:00
Субота: 10:00-19:00
Неділя: вихідний