I.D.Clinic
Все що потрібно знати про лазерну епіляцію
Переваги лазерної епіляції:
- відсутність побічних ефектів, травм чи алергічних реакцій;
- короткий період відновлення;
- ефективність для будь-яких типів волосся;
- безболісність - під час процедури відчувається лише легке поколювання;
- довгостроковий ефект;
- висока результативність - при дотриманні курсу можна позбутися більше 90% волосся;
- економія часу та коштів - після завершення курсу підтримувальні процедури робляться 1 раз на півроку, що також дозволяє економити кошти порівняно з воском або шугарингом.
Які бувають види лазерної епіляції?
Існує поширена думка, що лазерна епіляція неефективна для людей зі світлою шкірою та волоссям. Це не так, головне – правильно підібрати лазер. Сучасні апарати ефективні для будь-якого типу шкіри та волосся. Основна відмінність апаратів для лазерної епіляції полягає в довжині хвилі - чим вона довша, тим вища ефективність і більша глибина проникнення. Сьогодні можна виділити 3 основні види обладнання для епіляції: олександритовий, діодний та неодимовий лазер.
Зазвичай в клініках представлений один із найкращих діодних лазерів, який вважається золотим стандартом лазерної епіляції, Lumenis Light Sheer. Він дозволяє працювати з темною та засмаглою шкірою, видаляє навіть світлі та тонкі волоски. Ефективний на делікатних зонах, які потребують високої точності. Завдяки технології контактного охолодження ChillTip захищає шкіру від перегріву та опіків, мінімізуючи неприємні відчуття.
Як підготуватись до процедури лазерної епіляції?
Сама лазерна епіляція не вимагає особливої підготовки, але необхідно дотриматися деяких простих правил:
- За кілька тижнів до процедури не усувати волосся методом, що передбачає видалення цибулини: віск, цукор, електро епілятор, пінцет. Для видалення волосся можна використовувати лише бритву.
- За два тижні до сеансу не можна засмагати та відвідувати солярій, а також використовувати автозагар. Якщо процедура проводиться в теплу пору року, рекомендовано користуватися сонцезахисними кремами.
- Необхідна довжина волосся залежить від того, на якому обладнанні проходитиме епіляція. Якщо це олександритовий лазер, то на момент процедури довжина волосся повинна становити 1-3 мм. Для діодного лазера потрібна абсолютно гладка шкіра, тому фахівець порекомендує поголити все волосся у зоні передбачуваної епіляції.
Коли чекати на результат?
Щоб оцінити ефективність лазерної епіляції, необхідно розуміти принцип її дії. Під час першої процедури відбувається вплив лише на волосяні цибулини, які перебувають у стадії активного зростання. Спочатку може здатися, що волоски продовжують рости, насправді це виходять на поверхню пошкоджені стрижні волосся. При необхідності можна використовувати бритву для їхнього видалення. У середньому вже після першої процедури можна помітити результат – випаде близько 10-25% волосся. Лазерна епіляція має накопичувальний ефект, тому після кожної процедури цей відсоток буде збільшуватися. Однак, багато хто перестає робити лазерну епіляцію, не дочекавшись ефекту. Справа в тому, що в шкірі людини розташована величезна кількість волосяних фолікулів, і щоб позбавитися більшості з них, необхідно пройти курс процедур. Особливо це стосується зони пахв та бікіні.
Як часто проводити процедури та скільки сеансів знадобиться?
Для повного видалення волосся у кожному індивідуальному випадку знадобиться різна кількість процедур, це зможе визначити лише ваш косметолог. У середньому більшість жінок відзначають бажаний ефект через 4-6 процедур. Часовий інтервал між першим, другим та третім сеансом становить близько 4 тижнів, подальші сеанси проводяться через 6 тижнів. Після проходження курсу результат дотримується до 5 років. Звичайно, це залежить від зони епіляції та індивідуальних особливостей організму, у тому числі гормонального фону.
Чи безпечно робити лазерну епіляцію?
Незважаючи на досить тривалий та успішний досвід застосування, щодо лазерної епіляції досі існують деякі побоювання. Промені лазера, який використовують для епіляції, не проникають глибше підшкірно-жирової клітковини, тому вони не можуть вплинути на внутрішні органи. Тому поширена думка, що жінкам, які не народжували, не можна робити епіляцію в зоні бікіні, не більше ніж міф. Імовірність отримати зайве ультрафіолетове опромінення під час процедури лазерної епіляції в рази нижча, ніж загоряння на сонці без використання захисного крему.
Якщо ви все ще побоюєтеся або з якихось причин вдаєтеся до застарілих, травматичних методів позбавлення небажаного волосся, завітайте на процедуру лазерної епіляції до будь якої клініки естетичної медицини. Вони мають в своєму розпорядженні досить обширний парк лазерних установок, яким би не було ваше завдання, лікарі-косметологи впораються з ним ефективно, безпечно та безболісно.
До уваги: I.D.Clinic не робить процедури з епіляції. Це стаття блогу.
Останні блоги
Телефони
Години роботи
Субота: 10:00-19:00
Неділя: Вихідний