Image

Icoone лазер в києві

Icoone лазер

Aппарат icoone® LASER - інноваційна запатентована технологія Roboderm®, яка поєднує мікростимулятори нового покоління з потужністю лазерів і LED. Ця унікальна комбінація дозволяє дбайливо і в той же час ефективно стимулювати шкіру для усунення різних проблем.

Мікростимулятори покриті сотнями мікроотворів (мікроальвеол), вони здійснюють Мульти Мікро альвеолярну стимуляцію (оригінальна назва - MultiMicroAlveolarStimulation - M.M.A.S.), що впливає безпосередньо на мікровакуолі (функціональні одиниці сполучної тканини). В результаті цієї взаємодії подається сигнал, що викликає біохімічні процеси в клітинах. Це веде до зменшення розміру клітин за рахунок природного ліполізу, а також відновлює і підсилює вироблення власного колагену і еластину.

Завдяки цій технології апарат icoone® здатний відтворювати масаж двома руками, працюючи з обома сторонами тіла одночасно і симетрично з максимальною ефективністю.

icoone® LASER Robosolo включає в себе 915-нм лазер і 650-нм LED, які можуть бути використані на локальних ділянках. Спеціаліст може застосовувати насадку Robosolo із використанням (чи без) LED і лазера для проведення спеціалізованих процедур в залежності від типу шкіри.

В чому унікальність icoone® LASER?

Випромінювання лазера проникає в тканину і поглинається жировими клітинами, створюючи парниковий ефект і стимулюючи ліполіз.

LED змінює проникність мембран жирових клітин, дозволяючи жировим відкладенням, обробленим лазером, переміщатися в міжклітинний простір.

Комбінований вплив двох технологій дозволяє досягти чудових результатів ще швидше.

icoone® LASER - єдиний пристрій в світі, яке оснащено системою подвійних насадок для симетричної стимуляції кровеносної та лімфатичної систем. Завдяки цьому унікальному і простому рішенню тривалість процедури для всього тіла скорочується вдвічі.

Це удосконалення дозволило нам назвати технологію icoone однією з найефективніших методик, оскільки вона забезпечує неймовірні результати відразу в трьох напрямках одночасно:

  • Дренаж і детокс - запускає процес регенерації клітин, зменшує набряк і зону запалення, нормалізує функції клітин.
  • Ліфтинг - збільшує синтез колагену і фібробластів.
  • Лазерний ліполіз - значно зменшує прояви целюліту, коригує і ремоделює контури тіла.
icoone® LASER - єдиний пристрій в світі, який оснащено системою подвійних насадок для симетричної стимуляції кровеносної та лімфатичної систем. Завдяки цьому унікальному і простому рішенню тривалість процедури для всього тіла скорочується вдвічі.

ICOONE Laser вакуумно-роликовий масаж

ICOONE Laser масаж тіла/40 хв./1 процедура 1000 грн
ICOONE Laser масаж тіла/50 хв./1 процедура1200 грн
  • Retirement Planning