Image

пластична хірургія в києві

ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ

Фахівці I.D.Clinic проводять широкий спектр пластичних операцій: від блефаропластики і отопластики до ліпосакції, збільшення або зменшення грудей, абдомінопластики і інтимної пластики.
 
Пластична хірургія - напрямок, що динамічно розвивається,  інтерес до якого тільки збільшується, а сучасні технології і нововведення в цій області дозволяють вирішувати практично всі проблеми.
 
Пластична хірургія в I.D.Clinic - це індивідуальний підхід, багаторічний досвід вирішення естетичних і косметичних проблем, сучасні малотравматичні, малоінвазивні методи корекції тіла, що дозволяють мінімізувати ризик ускладнень і реабілітаційний період.
 
Наші пластичні хірурги регулярно беруть участь в наукових конференціях і семінарах, постійно поповнюють знання про новітні технології і вдосконалюють свої навички.

ПЛАСТИЧНІ ОПЕРАЦІЇ В I.D. Clinic:

Трансплантація жирової тканини (Тіло)
Вилучений у пацієнта жир очищають і концентрують центрифугуванням для видалення всіх непотрібних компонентів (масло, воду, клітини крові і т.д.). Жир різної щільності використовують для досягнення різних ефектів, щоб отримати результат найближче до природного. Це один з визначальних факторів для успішної пересадки жиру.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Після отримання заявки адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.

Пожалуйста, заполните обязательные поля.
Пожалуйста, заполните обязательные поля.