Ультразвукова діагностика

I.D.Clinic - Art of Medicine

УЗД
Ультразвукова діагностика

УЗД в I.D.Clinic

Напевно, кожен хоч раз в житті бачив сірі картинки на екрані УЗД-апарату і задавав собі питання "ну що ж там можна розібрати?" Якщо діагностика відбувається за допомогою апарату з невисоким розрішенням, то таке ж питання може виникнути і у самого УЗ-діагноста. Чим вище у апарату УЗД роздільна здатність, тим краще зображення на екрані, тим точніше буде діагноз. Ось що значать слова "експертний клас УЗД-апарату". Насправді, немає такого дослідження, де нечітке зображення прийнятно. В ході діагностики на експертному апараті будуть видно не тільки дрібні деталі структури організму, але і можна виконати необхідні заміри. Це дуже важливо для обстеження в динаміці, для розуміння, як з часом змінюється стан пацієнта.

Чим вище клас УЗД сканера, тим вища точність діагностики, тим краще технічні характеристики і продуктивність.

В нашій клініці УЗ діагностика проводиться на апараті Voluson E8 - ультразвукової діагностичної системи компанії GE (General Electric) Healthcare Austria GmbH & Co OG експертного класу з кольоровим, двонаправленим енергетичним, тканинним, импульсно- і постійно-хвильовим доплером, 3D, 4D УЗД.

Висока якість візуалізації, передові технології обробки зображення дозволяють з успіхом використовувати його в самих різних галузях медицини. Це акушерство, гінекологія, абдомінальні дослідження і маммологія, урологія та ехокардіографія, поверхнево розташовані органи і дослідження судин.

Записатись на прийом

Після отримання заявки Адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Ультразвукова діагностика
  • молочних залоз;
  • органів малого тазу;
  • щитовидної залози;
  • органів черевної порожнини;
  • нирок, наднирників та сечового міхура;
  • органів малого тазу;
  • передміхурової залози;
  • простати.
Фахівці
Тогрул Теймуров
Тогрул Теймуров
Image
Пн.-Пт.: 09:00-20:00
Субота: 10:00-19:00
Неділя: вихідний