Хірургія одного дня

I.D.Clinic - Art of Medicine

Хірургія одного дня
Хірургія

Хірургія одного дня

Хірургія - один з найскладніших напрямків у сучасній медицині, адже успіх операції в значній мірі залежить від знань, досвіду і твердості руки лікаря-хірурга. Саме тому до хірургів завжди ставляться найвищі вимоги.

Сучасний рівень розвитку медицини дозволяє проводити безліч оперативних втручань під місцевою анестезією і без госпіталізації пацієнта. Завдяки цьому, пацієнт після операції може повернутися додому, щоб продовжити лікування в звичних і комфортних умовах. Такий підхід називається "хірургією одного дня" або малою амбулаторною хірургією.

В рамках амбулаторної хірургії проводяться операції з видалення атером, ліпом, фурункулів, склеротерапія вен нижніх кінцівок, ендоваскулярна лазерна коагуляція вен нижніх кінцівок. Проводиться лікування опіків, первинна хірургічна обробка ран, хірургічні перев'язки, санація ран, накладання та зняття швів. Хірурги ID Clinic проводять також видалення нігтьової пластини (врослий ніготь), розтин гнійника або гематоми, видалення зовнішніх доброякісних новоутворень, сторонніх тіл, молюска, кліщів.

Робота судин безпосередньо залежить від нашого способу життя. На нашу судинну систему, артерії, капіляри, вени і лімфатичні протоки впливає багато факторів. Погіршення анатомічного стану і функцій судин можуть виникнути через специфічні умови роботи, особливості харчування і способу життя. Спадкові захворювання проявляються вже в ранньому віці, а придбані можуть розвиватися з багатьох причин.

В I.D.Clinic, в залежності від стану вен, можуть бути проведені наступні види лікування варикозу - склеротерапія і ендоскопічна лазерна коагуляція.

Крім того, ми пропонуємо нашим пацієнтам сучасний комплекс фізіотерапевтичного лікування, яке в деяких випадках може бути ефективним, як самостійне лікування, і завжди дозволяє поліпшит,и і прискорити процес відновлення після оперативного лікування.

Для постановки діагнозу, запишіться на консультацію і розкажіть лікарю про дискомфорт, і проблеми, які вас турбують. Можливо, найдрібніша деталь допоможе дізнатися, і ліквідувати причину виникнення захворювання. Після первинного огляду, лікар призначить інструментальну діагностику, яка дозволить встановити правильний діагноз і спланувати тактику лікування.

Ціни (грн)

Хірургія одного дня

без вартості знеболення

без вартості знеболення

без вартості знеболення

Процедури та маніпуляції

без вартості препарату

без вартості препарату

без вартості препарату

без вартості препарату

Записатись на прийом

Після отримання заявки Адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Фахівці
Хайтам Дабабсех
Хайтам Дабабсех
Софія Селезньова
Софія Селезньова
Володимир Сулик
Володимир Сулик
Роман Фридель
Роман Фридель
Image
Пн.-Пт.: 09:00-20:00
Субота: 10:00-19:00
Неділя: вихідний