Косметологія

I.D.Clinic - Art of Medicine

Косметологія
Здоров'я та естетика

Косметологія

Великий німецький мислитель Фрідріх Ніцше часто повторював, що краса - це обіцянка щастя! Фахівці ID Clinic вважають слова філософа одним зі своїх головних девізів: перевтілюючи своїх пацієнтів, роблячи їх більш молодими і красивими, лікарі дарують їм не тільки нову зовнішність, вони дарують людям відчуття щастя, свободи, гармонії з собою. 

Передові косметологічні та фармацевтичні лабораторії посилено працюють над створенням нових методик і препаратів, які змогли б ефективно боротися зі старінням та в’ялістю шкіри.

Сучасна медична косметологія зберігає молодість, красу і здоров'я вашої шкіри, бореться з дефектами: рубцями, шкірною пігментацією, вугревою висилкою та і її наслідками.

Медична косметологія допомагає поліпшити стан шкіри. Вона забезпечує правильний догляд з урахуванням індивідуальних особливостей кожної людини, або реабілітує шкіру після впливів хімічних речовин, лазера, фотопошкоджень.

Крім того, медична косметологія допомагає скорегувати вікові зміни шкіри: позбавити від зморшок, поверне шкірі тонус. При правильному догляді відновлюється здоров'я волосся і нігтів, а також запобігає старінню шкіри.

Не варто гнатися за низькою вартістю уколів краси, в цьому питанні основним  критерієм має бути висока якість! 

Професійний косметологічний догляд - обов'язкова умова для збереження молодості і краси. Це делікатні процедури, які повернуть шкірі чистоту, тонус, еластичність і рівний ніжний колір, наситять її поживними речовинами. 

Основними напрямками косметологічного догляду є:

  • догляд за шкірою обличчя і тіла (включає очищення, рішення таких проблем, як вугрі,  чорні і білі крапки, сезонний захист);
  • антивікові процедури - розгладять зморшки, позбавлять шкіру від пігментних плям, в'ялості і втоми;
  • ліфтинг-догляд - поверне шкірі здорове сяйво, пружність і гладкість, усуне набряки і дрібні зморшки.

Вибір конкретного методу залежить перш за все від віку пацієнта. Так, молодій чутливій шкірі зазвичай потрібно м'яке очищення та процедури, що знімають запалення. Пацієнтам після 25 років, як правило, необхідний ефект ліфтингу, вирівнювання кольору шкіри, її харчування і ревіталізація.

Однак це лише найзагальніші правила.

У нашому центрі косметологічні програми підбирають суворо індивідуально в залежності від персональних особливостей пацієнта та його побажань.

З повагою I.D.Clinic

Косметологія

Всі пілінги діляться за методом впливу на шкіру на хімічні і фізичні. При хімічних  пілінгах на шкіру косметолог або лікар впливає різними кислотами. Причому в залежності від концентрації кислоти пілінг може бути поверхневим, серединним і глибоким. Тобто чим сильніше кислота, тим більший шар шкіри вона "випалює". А ось фізичні процедури впливають на шкіру за допомогою лазера і механічного апарату.

Хімічний пілінг являє собою процедуру нанесення на шкірний покрив препаратів на основі різних кислот. Їх дія спрямована на відлущування клітин поверхневого шару шкіри різної глибини і залежить від сили і типу речовини. Відбувається очищення пор сальних залоз, а за рахунок поверхневого пошкодження відбувається активна регенерація і стимуляція клітин шкіри, що в кінцевому підсумку призводить до активному виробленню колагену і еластину.
Пілінг застосовують з метою омолодження шкіри, надання  їй еластичності, пружності і здорового кольору. Також дана процедура призначається для видалення таких косметологічних дефектів, як пігментні плями різної етіології, рубці, шрами і наслідки вугрової хвороби. Пілінг прекрасно справляється з проблемною шкірою, схильною до жирності, призначається з метою профілактики зморшок та інших вікових змін, передчасних ознак старіння. Для проведення хімічного пілінгу використовуються різні види кислот. Принцип дії : будь-яка кислота по суті завдає шкірі поверхневий опік, однак, таке пошкодження їй «на благо»: активізуються необхідні процеси відновлення і утворення нового шкірного покриву. Глибина впливу пілінгу залежить від того, якою саме кислотою він буде виконуватися, а також від її концентрації.

Переваги хімічного пілінгу
Така косметологічна процедура, як хімічний пілінг, має безліч переваг. За рахунок злущування зменшується гіперкератоз, а також число ороговілих мертвих клітин, нові ж, навпаки, починають посилено вироблятися. В значній мірі відбувається активізація клітин, що синтезують волокна еластину і колагену. Клітинний метаболізм посилюється, а тургор і текстура шкіри поліпшуються.

Ціни (грн)

Косметологія

ультразвукова + механічна

ультразвукова та механічна + пілінг

ультразвукова + механічна

Догляд за обличчям (ціни в грн)

чистка обличчя + лікування IPL

з масажем

Масаж обличчя/маска по типу шкіри ціни в грн
Пілінг (ціни в грн)
Апаратна косметологія (ціни в грн)

без вартості препарату

Зона обличчя (ціни в грн)
Зона рук (ціни в грн)
Зона ніг (ціни в грн)
Зона спини та живота (ціни в грн)
Інтимна зона (ціни в грн)
Фотовидалення пігментації (ціни в грн)

лоб, щоки, верхня губа, ніс

Лоб600

Ніс600

Фотовидалення сітки "метелика" (ціни в грн)
Лоб600

Фотоомолодження (ціни в грн)

лоб, щоки, верхня губа, ніс

Лоб600

Шия1000

Фототерапія акне (ціни в грн)

лоб, ніс, щоки, підборіддя, підпідборіддя

RF обличчя (ціни в грн)

лобна зона, зона очей, вилиці, щоки, підборіддя

Шия400

лобна зона, зона очей, вилиці, щоки, підборіддя

RF тіла (ціни в грн)

верхня та нижня частина

руки, зона лопаток, живіт, бока

внутрішня частина плеча, кісті

Ін'єкції краси ботулінотерапія (ціни в грн)

Міорелаксант, Ботулінічний тиксин типу А

Міорелаксант, Ботулінічний тиксин типу А

Міорелаксант, Ботулінічний тиксин типу А

Міорелаксант, Ботулінічний тиксин типу А

Записатись на прийом

Після отримання заявки Адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Послуги
Фахівці
Дарья Кривенко
Дарья Кривенко
Олександра Ільєнко
Олександра Ільєнко
Image
Пн.-Пт.: 09:00-20:00
Субота: 10:00-19:00
Неділя: вихідний