IPL лікування

I.D.Clinic - Art of Medicine

IPL лікування
Здоров'я та естетика

IPL лікування

Фотоомолоджування або фототерапія (IPL-терапія) - це сучасна косметологічна процедура, яка базується на технології високоінтенсивного імпульсного світла (IPL - Intensive Pulse Light) з різною довжиною хвилі.

Сучасна апаратна методика фотоомолодження дозволяє проникнути у глибокі шари дерми. Під впливом тепла клітини-мішені (пігмент, судини) руйнуються, стимулюється вироблення еластину та колагену, активізуються обмінні процеси в клітинах, покращується їхнє харчування та постачання киснем. Організм сприймає фотоомолодження як природний процес стимуляції шкіри. Ефективність фототерапії підтверджена клінічно.

Косметологія

Термічний вплив широкосмугового імпульсного світла робить шкіру більш щільною, пружною і еластичною, викликає виражений ефект подтяжкі. Це відбувається за рахунок скручування волокон колагену і еластину під впливом тепла. Світлова хвиля поглинається структурами-мішенями (гемоглобіном судин, меланіном пігментних утворень) і при цьому не пошкоджує шкіру. В залежності від того, які саме проблеми необхідно вирішити, лікар вибирає необхідну довжину хвилі, тривалість і кількість імпульсів. Крім цього, під терміном «фотоомолодження» розуміють вирівнювання тону шкіри за рахунок усунення пігментних плям і дрібної судинної сітки (що є ознаками старіння і особливо фотостаріння шкіри). В цілому ефект «омолодження» помітний вже після першого сеансу, але для накопичення позитивних результатів потрібно курсове лікування (4-6 процедур в залежності від вираженості вікових змін).
 
При наявності судинних зірочок, пігментних плям або бажанні позбутися веснянок фотоомолодження можна проводити з 18 лет. Раннє фотоомолодження допоможе попередити появу перших зморшок, а з віком відтермінувати необхідність хірургічного втручання.
 
Під час процедури людина відчуває теплові імпульси. Після фотоомолодження може спостерігатися еритема (легке почервоніння) і набряк (буває дуже рідко) в обробленій ділянці. Період реабілітації - від однієї доби до тижня.
 
IPL- терапія - найефективніший спосіб боротьби з проявами фотостаріння. Рекомендується проходити курс фотоомолодження щоосені або взимку і тоді сонце не зможе додати вам зморшок, пігментних плям і судинних зірочок!

Протипоказання:
  • гострі респіраторні захворювання;
  • важкі соматичні захворювання;
  • герпес;
  • онкологічні захворювання;
  • підвищена світлочутливість;
  • схильність до гіперпігментації.

Ціни (грн)

ІPL лікування /фотоомолодження
Фототерапія акне
Фотоепіляція
RF ліфтінг
Очі500

Шия700

Волюмизація, ліфтінг, корекція морщин

з урахуванням вартості препарату

Записатись на прийом

Після отримання заявки Адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Послуги
Фахівці
Дарья Кривенко
Дарья Кривенко
Олександра Ільєнко
Олександра Ільєнко
Image
Пн.-Пт.: 09:00-20:00
Субота: 10:00-19:00
Неділя: вихідний