Гінекологія

I.D.Clinic - Art of Medicine

Гінекологія
Гінекологія та ведення вагітності

Гінекологія

Гінеколог - лікар, щорічне відвідування якого обов'язково для кожної сучасної жінки.

Багато захворювань проходять безсимптомно. Щорічний профілактичний огляд може вберегти Вас від серйозних захворювань і тривалого лікування.

Консультація гінеколога - це звичайна процедура, часто діагностичного характеру, що виконується для оцінки загального стану жіночого репродуктивного здоров'я і визначення наявності захворювань та інфекцій.

Жінці не обов'язково мати проблеми зі здоров'ям або бути вагітною, щоб прийти на прийом до гінеколога. Якщо жінка живе статевим життям, у неї стабільний менструальний цикл або є в анамнезі репродуктивні проблеми, рекомендується відвідувати гінеколога в плановому порядку: для проходження щорічних профілактичних програм, профільного обстеження, планування сім'ї та контрацепції.

Одна з інноваційних методик в гінекологіі- лазерне вагінальне омолодження. Гінекологи "ID Clinic" в своєму арсеналі мають сучасний СО2 лазер Finexel Evero, який використовується для лазерної вапоризації шийки матки, а також для вагінального омолодження, лікування стресового нетримання сечі.

Вікові зміни, хвороби і вагітність часто накладають свій слід на жіноче здоров'я. Часто це стосується репродуктивної системи - порушується менструальний цикл, виникає дискомфорт, знижуються відчуття від статевого акту. Одна з частих мішеней вікових змін - слизова оболонка піхви. Старіння цієї зони призводить до сухості, відчуття болю, розвитку інфекції і дисбактеріозу. Сучасна пластична хірургія пропонує малоінвазивний метод лікування цієї патології - омолодження СО2-лазером.

До виконання даної процедури існує ряд показань:

  • патологічна сухість слизової оболонки;
  • надмірне перерозтягнення тканин в процесі пологів;
  • зниження тонусу стінок піхви;
  • зниження чутливості, незадоволеність якістю статевого акту; нетримання сечі.

Записатись на прийом

Після отримання заявки Адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Послуги
Фахівці
Анастасія Якушина
Анастасія Якушина
Оксана Дабабсех
Оксана Дабабсех
Image
Пн.-Пт.: 09:00-20:00
Субота: 10:00-19:00
Неділя: вихідний