Пластична хірургія

I.D.Clinic - Art of Medicine

Пластична хірургія
Хірургія

Пластична хірургія

Фахівці I.D.Clinic проводять широкий спектр пластичних операцій: від блефаропластики і отопластики до ліпосакції, збільшення або зменшення грудей, абдомінопластики і інтимної пластики.

Пластична хірургія - напрямок, що динамічно розвивається, інтерес до якого тільки збільшується, а сучасні технології і нововведення в цій області дозволяють вирішувати практично всі проблеми.

Пластична хірургія в I.D.Clinic - це індивідуальний підхід, багаторічний досвід вирішення естетичних і косметичних проблем, сучасні малотравматичні, малоінвазивні методи корекції тіла, що дозволяють мінімізувати ризик ускладнень і реабілітаційний період.

Наші пластичні хірурги регулярно беруть участь в наукових конференціях і семінарах, постійно поповнюють знання про новітні технології і вдосконалюють свої навички.

Вилучений у пацієнта жир очищають і концентрують центрифугуванням для видалення всіх непотрібних компонентів (масло, воду, клітини крові і т.д.). Жир різної щільності використовують для досягнення різних ефектів, щоб отримати результат найближче до природного. Це один з визначальних факторів для успішної пересадки жиру.

Записатись на прийом

Після отримання заявки Адміністратор центру в найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля
Фахівці
Хайтам Дабабсех
Хайтам Дабабсех
Софія Селезньова
Софія Селезньова
Володимир Сулик
Володимир Сулик
Роман Фридель
Роман Фридель
Image
Пн.-Пт.: 09:00-20:00
Субота: 10:00-19:00
Неділя: вихідний